5 | KIERUNEK: Pruszaków Przystanek: Lubelska / Szczecińska | Dni powszednie |
---|
5:08A | 5:30 | 5:46A | 6:06 | 6:26 | 6:46 | 7:06A | 7:26 | 7:46 | 7:58B | 8:11 | 8:31 | 8:51 | 9:11 | 9:31 | 9:51 | 10:11 | 10:31 | 10:49A | 11:11 | 11:31 | 11:51 | 12:11 | 12:31 | 12:51 | 13:11 | 13:31 | 13:51 | 14:05A | 14:25 | 14:45 | 15:05 | 15:25 | 15:45 | 16:05A | 16:25 | 16:45 | 17:05A | 17:17B | 17:35 | 18:05 | 18:35 | 18:58 | 19:38 | 20:18 | 20:58 | 21:08B | 21:38 | 22:28 | 23:08 | | | | | | | Soboty |
---|
5:19 | 6:18 | 6:58 | 7:38 | 8:18 | 8:58 | 9:38 | 10:18 | 10:58 | 11:38 | 12:18 | 12:58 | 13:38 | 14:18 | 14:58 | 15:38 | 16:18 | 16:58 | 17:38 | 18:18 | 18:58 | 19:38 | 20:18 | 20:58 | 21:10B | 21:38 | 22:28 | 23:08 | | | | | Niedziele i święta |
---|
6:18 | 6:58 | 7:38 | 8:18 | 8:58 | 9:38 | 10:18 | 10:58 | 11:38 | 12:18 | 12:58 | 13:38 | 14:18 | 14:58 | 15:38 | 16:18 | 16:58 | 17:38 | 18:18 | 18:58 | 19:38 | 20:18 | 20:58 | 21:10B | 21:38 | 22:28 | 23:08 | | | | | | A - Kurs do: Rożki B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP / Poniatowskiego)
Rozkład jazdy ważny od 02.09.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-29 06:08:59
|