4 | KIERUNEK: Os. Prędocinek Przystanek: Cymerysa-Kwiatkowskiego / Błotnia | Dni powszednie |
---|
5:14 | 5:34 | 6:04 | 6:27 | 6:47 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 8:08 | 8:30 | 8:50 | 9:10 | 9:30 | 9:50 | 10:10 | 10:30 | 10:50 | 11:10 | 11:30 | 11:50 | 12:10 | 12:30 | 12:50 | 13:10 | 13:30 | 13:50 | 14:12 | 14:33 | 14:53 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 | 17:06 | 17:33 | 18:03 | 18:33 | 19:06 | 19:46 | 20:26 | 21:05 | 21:42 | 22:22 | 23:02 | | | Soboty |
---|
6:26 | 7:06 | 7:46 | 8:26 | 9:06 | 9:46 | 10:31 | 11:11 | 11:51 | 12:31 | 13:11 | 13:51 | 14:27 | 15:07 | 15:47 | 16:27 | 17:07 | 17:47 | 18:27 | 19:07 | 19:47 | 20:27 | 21:06 | 21:44 | 22:24 | | | | | | | | Niedziele i święta |
---|
6:30 | 7:43 | 8:26 | 9:06 | 9:46 | 10:26 | 11:06 | 11:46 | 12:26 | 13:06 | 13:46 | 14:26 | 15:06 | 15:46 | 16:26 | 17:06 | 17:46 | 18:26 | 19:06 | 19:46 | 20:26 | 21:06 | 21:43 | 22:23 |
Rozkład jazdy ważny od 21.02.2024 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-28 19:40:52
|