2 | KIERUNEK: Os. Zamłynie Przystanek: Narutowicza / Podwalna | Dni powszednie |
---|
4:40 | 5:15 | 5:51 | 6:16 | 6:40 | 6:55 | 7:15 | 7:35 | 7:54 | 8:14 | 8:37 | 8:57 | 9:17 | 9:37 | 9:57 | 10:17 | 10:37 | 10:57 | 11:17 | 11:37 | 11:55 | 12:17 | 12:37 | 12:57 | 13:17 | 13:37 | 13:57 | 14:19 | 14:39 | 14:59 | 15:21 | 15:41 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:33 | 18:03 | 18:33 | 19:03 | 19:23 | 20:03 | 20:33 | 21:12 | 21:52 | 22:55 | | | | Soboty |
---|
6:12 | 6:51 | 7:23 | 8:03 | 8:43 | 9:23 | 10:04 | 10:45 | 11:25 | 12:05 | 12:45 | 13:25 | 14:04 | 14:43 | 15:23 | 16:03 | 16:43 | 17:23 | 18:03 | 18:43 | 19:23 | 20:03 | 20:43 | 21:22 | 22:10 | | | | | | | | Niedziele i święta |
---|
7:22 | 8:02 | 8:42 | 9:22 | 10:02 | 10:42 | 11:22 | 12:02 | 12:42 | 13:22 | 14:02 | 14:42 | 15:22 | 16:02 | 16:42 | 17:22 | 18:02 | 18:42 | 19:22 | 20:02 | 20:42 | 21:22 | 22:10 | |
Rozkład jazdy ważny od 02.09.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-28 15:54:35
|